Dr. Hiyo 1884' den bu yana "Yaşama Dair Herşey" Sloganıyla kaliteli yaşamın sırlarını sizlerle paylaşıyor. Sağlık, Sıhhat ve Doğallık için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

4S İNŞAAT KOZMETİK VE MEDİKAL ÜRÜN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Dr Hiyo® markası birçok ürün çeşitleriyle faaliyette olup hem yurt içinde hem de yurt dışında siz seçkin müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şirket faaliyetlerimiz: ;Kozmetik sektöründe üretim,pazarlama ve AR-GE çalışmaları yapmaktadır. 4S İNŞAAT KOZMETİK VE MEDİKAL ÜRÜN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bünyesindeki şirket ve iştiraklerin projelerinin ve ürünlerinin bulunduğu her noktada sahip olduğu katma değeri toplum ekonomisine ve sosyal yaşamına birebir hissettirmek ve elde ettiği artı değeri ülke ekonomisine sunmaktır.

Vizyonumuz

Sağlığı geliştirmek, üstün ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. sürdürülebilir karlılığı yakalamış, insan sağlığını doğal ve tabi ürünlerle buluşturan bir kozmetik ve medikal şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli kozmetik ve medikal ürünleri topluma başarıyla yaymak, tam donanımlı tıbbi alt yapımız ve mesleğinde uzman ekibimiz ile her zaman en üst düzeyde hizmet vermektir. Kozmetik ve medikal sektörünün global danışmanı olan Dr. Hiyo hastalarımızın ihtiyaçlarını anlayarak iş ve yaşam kalitelerini artırmaktatır.

Dr. Hiyo Kozmetik ve Medikal Ürünleri - Since 1884