12 BİTKİ ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ 250 ML

Tüm saç tipleri için geliştirilen özel formüllü Dr.Hiyo Bitki Özlü Besleyici Saç Bakım Kremi, saçınıza canlılık verir. İçeriğnde bulunan sarımsak, ardıç, zeytin, rosemary, papatya, melisa, ısırgan, adaçayı, mersin, nane, kekik ve defne özleri ile yıpranmış saç uçlarını yeniden. yapılanmasını sağlarken saçı dış et-kenlerekarşı korur.Dr.Hiyo Bitki Özlü Besleyici Saç Bakım Kremi kuru, kırılgan ve zayıf saçlarınızı yumuşatarak, kolayca taranmasını sağlar ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Yıpranmış saç uçlarını yeniden yapılanmasını sağlarken saçı dış etkenlere karşı korur. Kırılgan ve zayıf saçlarınızı yumuşatarak, kolayca taranmasını sağlar ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

ARGAN ŞAMPUAN 400 ML

Argan Yağı içeren şampuan ile saçınızı 360° besleyip güçlendirebilirsiniz. Argan Yağlı Şampuan uygulayın; saçlarınızı canlandırın! Dr.Hiyo Şampuan, argan yağı içeriğiyle saç ve saç derisini besler. Saça ışıltı verir. Saçın sağlıklı uzamasını sağlar . Aynı zamanda saç uçlarının kırılmasını önler. D. panthenol ve argan yağı ile zenginleştirilmiştir. Saçı temizler, yumuşatır ve kolayca açılmasına yardımcı olur.

ARI SÜTÜ ŞAMPUANI 400 ML

Arı Sütü Extratı içeren şampuan ile saçınızı 360° besleyip güçlendirebilirsiniz. Arı Sütü Extratı Şampuan uygulayın; saçlarınızı canlandırın! Dr. Hiyo Şampuan, Arı Sütü Ext. içeriğiyle saç ve saç derisini besler. Saça ışıltı verir. Saçın sağlıklı uzamasını sağlar . Aynı zamanda saç uçlarının kırılmasını önler. D. panthenol ve Arı Sütü Extratı ile zenginleştirilmiştir. Saçı temizler, yumuşatır ve kolayca açılmasına yardımcı olur.

Dr. Hiyo Kozmetik ve Medikal Ürünleri - Since 1884