ARGAN ÖZLÜ KİL MASKESİ 500 ML

Dr. Hiyo cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir his kazandırır. İçeriğindeki argan yağının anti-aging özelliği sayesinde yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cildi sıkılaştırmaya özellikle ifade kırışıklığının görünümünü azaltmaya yardımcı olur, ayrıca ciltteki akne, sivilce ve siyah noktalarda etkilidir. Dr. Hiyo argan özlü kil maskesi ciltteki ölü tabakayı kaldırarak alt derinin oksijen almasına katkı sağlar.

BAL ÖZLÜ KİL MASKESİ 500 ML

Dr.Hiyo Bal Özlü Kil Maskesi kuru, çatlamış ve hassas ciltlerin haftalık bakımında ideal bir üründür. Kuru ve hassas ciltleri derinlemesine temizlerken bileşimindeki özel bitkisel aktifler ile derinlemesine bakım sağlar. Bu maskenin bileşiminde; cildinizi sakinleştirici, yatıştırıcı etki göstermesine yardımcı olur. Bu özel formül hassas ve kuru ciltleri temizlerken ekstra bakım yaparak cildinizde muhteşem etkiler göstermesine yardımcı olur. Sürekli kullanımda cildiniz sağlıklı, ışıltılı, pürüzsüz bir görünüm kazanımı sağlar.

ÇÖREK OTU YAĞLI NEMLENDİRİCİ KREM 500 ML

Dr. Hiyo Çörek otu yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur. Çörek otu yağı kremi derinlemesine nemlendirerek pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Dr. Hiyo Kozmetik ve Medikal Ürünleri - Since 1884