ARGAN ÖZLÜ KİL MASKESİ 250 ml

Dr. Hiyo Argan Özlü Kil Maskesi; cildinize pürüzsüz ve ipeksi bir his kazandırır. İçeriğindeki argan yağının, anti-aging özelliği sayesinde yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cildi sıkılaştırmaya özellikle ifade kırışıklığının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca ciltteki akne, sivilce ve siyah noktalarda etkilidir. Dr. Hiyo Argan Özlü Kil Maskesi; Ciltteki ölü tabakayı kaldırarak alt derinin oksijen almasına katkı sağlar.

BAL ÖZLÜ KİL MASKESİ 250 ML

Dr. Hiyo Bal Özlü Kil Maskesi; Kuru, çatlamış ve hassas ciltlerin haftalık bakımlarında ideal bir üründür. Kuru ve hassas ciltleri derinlemesine temizlerken bileşimindeki özel bitkisel aktifler ile derinlemesine bakım sağlar. Bu maskenin bileşiminde cildinizi sakinleştirici, yatıştırıcı etki göstermesine yardımcı olur. Sürekli kullanımda cildiniz sağlıklı, ışıltılı pürüzsüz bir görünüm kazanımı sağlar.

GÖZ ALTI KREMİ 25 ML

Dr. Hiyo Göz Altı Kremi; Göz altında meydana gelen kırışık, torbalanma, şişkinlik, yorgunluk izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Göz altı kremi geliştirilmiş formülü ile pürüzsüz ve daha genç görünümlü bir cilde kavuşmanızda en önemli destekçinizdir.

ÇÖREK OTU YAĞLI KİL MASKESİ 250 ML

Dr. Hiyo Çörek Otu Yağlı Kil Maskesi; cildinize koruyucu bir etki sağlar. Sivilce ve siyah noktalara savaş açarak onları yok edilmesinde yardımcı olur. Eski ölü hücreleri temizleyerek genç hücrelerin oluşmasında etkilidir. Sürekli kullanımda cildiniz sağlıklı, ışıltılı, pürüzsüz bir görünüm kazanımı sağlar.

ALTIN TOZU CİLT GENÇLEŞTİCİ KREM 50 ML

Altın, kolajen ve elastin degradasyonunu azaltığı ve hücre rejenerasyonunu tetiklediği, mikro-sirkülasyonu uyardığı için ciltte gerginleşme ve sıkılaşma sağlayarak ve cilt elastikiyetini artırarak cilt sarkmalarının önlenmesine ve erken yaşlılık belirtilerinin azalmasına (ince çizgiler ve kırşıklıklar) yardımcı olur. Cildi nemlendirir. Anti-inflammation özelliği sayesinde cillteki inflamasyonu azaltarak melanin üretiminin denglenmesine yardımcı olarak cilt lekelerinin azalmasını ve cildin aydınlık ve homojen bir görünüm kazanmasını destekler. Altın oksitlenmez ve bozulmaz. Serbest rakikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasının önlemesine yardımcı olur, cilde pırıl pırıl ışıldayan taze bir görünüm kazandırır.

Dr. Hiyo Kozmetik ve Medikal Ürünleri - Since 1884