ÇAY AĞACI KREMİ 50 ML

Çay ağacı Avustralya da yetişen, iğne şeklinde yaprakları ve narin sarımsı-beyaz morumsu çiçekleri olan, bir çalı ya da küçük ağaç türüdür. Avustralyalı yerliler, yüzyıllar boyunca çay ağacı yapraklarını türlü hastalıkların tedavisinde kullanmışlardır. Çay ağacı merhemi her eve lazım olan bir ürünüdür. Bir taraftan ilk yardım anlamında öbür taraftan hem yaşlıların hem de gençlerin ihtiyaç duydukları bir bakım ürünüdür. Çay ağacı birçok ağrıların hafiflemesini sağlamaktadır. Akneler, çıbanlar, yaralar, yanıklar, nasırlar, mantar enfeksiyonları, böcek ısırmaları. Enfeksiyona sebep olan üç grup mikroorganizmaya karşı güçlü anti bakteriyel etki yapar. Bunlar: bakteriler, virüsler ve mantarlar Belirgin iltihap önleyici özellikleri bulunmaktadır (ciltte enfeksiyonların, iltihapların ve aknelerin oluşmasını engellemektedir) geniş spektrumlu anti bakteriyel etkinliği söz konusudur. Sorunlu cilt bakımı için akne, sivilce, apse, çıban gibi problemlerde çözüm olmaktadır. Ciltte görülen türlü dermatit ve alerjilerde iyileşmeye yardımcı olur. Mantar hastalıklarını hafifletir veya engeller. Yaralı nasırları iyileştirir ve yok olmasında etkili olur. Vücudun mahrem yerlerinin tedavisinde (vajinal enfeksiyonlarda) kullanılmaya uygundur. Herpes-virus (dudaklarda, yüz, genitalnim organima) ağrıları hafifletir. Küçük et benlerine iyi gelmektedir.Yanık vakalarına iyi gelmektedir. (güneşten veya fiziksel) Böcekleri uzaklaştırır ve böcek ısırmalarına iyi gelir.

AT KESTANESİ BALSAMI 500 ML

Öncelikle Dr. Hiyo At Kestanesi Kremi Varislere doğadan gelen çözümdür… Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkanmış olan damarların açılmasına katkıda bulunarak varislerin neden olduğu ağrıları gidermeye yardımcı olur. •Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara bakım yapar. Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları hafifletir. İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda kramp oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Şişkinlikleri hafifletir. Kuru ciltleri nemlendirir. Ödem giderme özelliği vardır. Yorgunluktan kaynaklanan bel ağrısına, omuz ve boyun ağrılarında güvenle kullanabilirsiniz.

ÇATLAK KREMİ 100 ML

Dr.Hiyo Çatlak Kremi hamilelik sırasında izlerin oluşumunun önlenmesine, hamilelik sonrasında ve hızlı kilo alıp vermede oluşan izlerin azalmasına yardımcı olur. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde en iyi sonucu almanızı sağlayan özel bir kremdir. Vücudunuzun tüm bölgelerinde kullanılabilir.

TERLEMEYİ ÖNLEYİCİ SOLÜSYON 60 ML

Dr.Terlemeye Son özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır.Diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur. Dr. Terlemeye Son kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

LAHANA YAĞI ÖZLÜ KREM 150 ML

Sağlığınıza zarar vermeden, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Kilonuz normal olduğu halde özellikle bel ve basen bölgesinde biriken yağlar rahatsız edici bir görünüm veriyorsa sadece o bölgeye uygulanarak vücudunuza istediğiniz görünümü kazandırmanıza yardımcı olur. Vücudun kilo dengesini bozmadan ideal görünüme ulaşmada haricen kullanılan bölgesel zayıflama ürünüdür.

Dr. Hiyo Kozmetik ve Medikal Ürünleri - Since 1884